1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
grafický list
14,5 x 10 cm
Signatura: F. Gross
komb. technika, akvarel, kvaš, tužka
13 x 10 cm
Signatura: F. Gross
barevná litografie 26/39
53 x 36,5 cm
Signatura: F. Gross 74
litografie 30/35
42 x 58 cm
Signatura: F. Gross 71
litografie 3/35
26 x 16 cm
Signatura: Fr. Gross 74
litografie
17 x 9 cm
Signatura: F. Gross 74
barevná litografie 23/31
42 x 57,5 cm
Signatura: PD F. Gross 71
barevná litografie
13 x 21 cm
Signatura: PD F. Gross
kolorovaná litografie 1/1
14,5 x 22 cm
Signatura: PD F. Gross 49
barevná litografie 24/100
24,5 x 16,5 cm
Signatura: PD F. Gross
barevná litografie
26,5 x 16,5 cm
Signatura: PN F. Gross 74
barevná litografie
26,5 x 17 cm
Signatura: PN Fr. Gross 74