1909–1985
398
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
barevná litografie
v 19,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PN F. Gross
barevná litografie
v 19,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PN F. Gross
barevná litografie, autorský tisk
v 28 ✕ š 20 cm
Signatura: PD F. Gross 80
v 14 ✕ š 12 cm
Signatura: PD F. Gross, LD Gross v tisku
kombinovaná technika, pastel, akvarel
v 25,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PN F. Gross 46
v 21 ✕ š 17,5 cm
Signatura: neznačeno
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, olejová tempera, sololit
v 25,5 ✕ š 71 cm
Signatura: PN F. Gross 72
barevná litografie
v 19 ✕ š 21,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
Signatura: UD F. Gross 71
v 8 ✕ š 6 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 20/73
v 43 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD F. Gross 76