1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
akvarel
v 29 ✕ š 20 cm
Signatura: UD A. Lamr 99
akvarel
v 21 ✕ š 28,5 cm
Signatura: LD A. Lamr 07
akvarel
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 93
v 24 ✕ š 33 cm
Signatura: PD mnogram A. L. 76
barevná litografie, autorský tisk
v 18,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 84
akryl, respirátor
v 15 ✕ š 19,5 cm
Signatura: neznačeno
akryl, dřevo
v 33,5 ✕ š 38,5 ✕ h 5,5 cm
Signatura: PD monogram A. L. 74
akvarel, papír
v 57 ✕ š 41 cm
Signatura: UD A. Lamr 89
akvarel, papír
v 20 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
akvarel, papír
v 20 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
akvarel, papír
v 20 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
kresba tuší, ruční papír
v 58 ✕ š 41,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 73