1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 19/50
43 x 32,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 83
barevná litografie 12/65
42,5 x 32,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 86
akvarel, tuš
41,5 x 59 cm (výřez)
Signatura: UN Lamr 84
akvarel, tuš
41,5 x 59 cm (výřez)
Signatura: UN Lamr 84
barevná litografie 12/65
42,5 x 32,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 86
barevná litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: A. Lamr
barevná litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: A. Lamr
barevná litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: A. Lamr
barevná litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: A. Lamr
akvarel, karton
29,5 x 21 cm
Signatura: A Lamr 94
barevná litografie, autorský tisk
81,5 x 55,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 98
barevná serigrafie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: A. Lamr