1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
akvarel, tuš, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: PD Lamr 85
akvarel, tuš, karton
73 x 51 cm
Signatura: UD A. Lamr 79
akvarel, tuš, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: PD Lamr 85
barevná litografie 30/45
34 x 50,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 78
akryl, plátno
91,5 x 115 cm
Signatura: UD A. Lamr 78
kresba fixem, karton
20 x 40 cm
Signatura: UD Aleš Lamr 84
olej, plátno
155 x 200 cm
Signatura: UN A. Lamr 79
olej, lepenka
89 x 60 cm
Signatura: PD A. Lamr 70
kolorovaná dřevěná plastika
v. 93 cm
Signatura: vzadu A. Lamr 74
barevná litografie 19/50
43 x 32,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 83
akryl, plátno
91,5 x 115 cm
Signatura: UD A. Lamr 78
akvarel, karton
58 x 41,5 cm
Signatura: UN Lamr 83