1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
akvarel, tužka, papír
v 42 ✕ š 57 cm
Signatura: UD A. Lamr 93
barevná litografie 41/100
v 81 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
barevná litografie 66/100
v 56,5 ✕ š 73 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
barevná litografie 33/70
v 70 ✕ š 54 cm
Signatura: PD A. Lamr 95
barevná litografie 28/100
v 70 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 91
akvarel
v 22,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 94
akvarel
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: UD A. Lamr 94
akvarel, ruční papír
v 21 ✕ š 30,5 cm
Signatura: LD monogram A. L. 91
kresba tuší, fix
v 22 ✕ š 14 cm
Signatura: UD A. Lamr 73
kresba tuší, fix
v 20,5 ✕ š 14 cm
Signatura: UD A. Lamr 73
kresba kuličkovým perem, fix
v 14 ✕ š 11 cm
Signatura: UD A. Lamr 70
barevná litografie 33/70
v 70 ✕ š 54 cm
Signatura: PD A. Lamr 95