1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 56/60
70,5 x 56 cm
Signatura: A. Lamr 92
barevná litografie
55,5 x 70,5 cm
Signatura: A. Lamr 92
barevná litografie 37/55
55 x 70 cm
Signatura: sign. PD A. Lamr 89
akryl, plátno
50 x 66 cm
Signatura: NU A. Lamr 01
barevná litografie 37/55
55 x 70 cm
Signatura: PD Aleš Lamr 89
sítotisk
27 x 20,7 cm
Signatura: A. Lamr
litografie 175/200
15 x 10 cm
Signatura: A. Lamr 99
litografie
15 x 10 cm
Signatura: A. Lamr 99
litografie 190/200
14,7 x 10 cm
Signatura: A. Lamr 99
barevná litografie 33/50
71 x 54 cm
Signatura: A. Lamr 89
barevná litografie 51/65
73 x 55 cm
Signatura: A. Lamr 89
akryl, plátno
45,5 x 53,5 cm
Signatura: A. Lamr 91