1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
akvarel
23 x 31 cm
Signatura: UD A. Lamr 96
barevná litografie 96/100
70 x 55 cm
Signatura: PD A. Lamr 92
2017
barevná litografie 88/100
56,5 x 73 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
akryl, plátno
35,5 x 38,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 90, na rubu A. Lamr 90
barevná litografie 11/55
27 x 19 cm
Signatura: PN A. Lamr 95
akvarel, ruční papír
27,5 x 19 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
akryl, plátno
170 x 145 cm
Signatura: na rubu A. Lamr 87
barevná litografie 6/9
59 x 39,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 93
barevná litografie 19/50
43 x 32,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 83
2017
barevná litografie 10/100
81 x 55,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
2017
barevná litografie 87/100
56,5 x 73 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
2017
barevná litografie 36/100
81 x 55 cm
Signatura: PD A. Lamr 17