1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
2017
barevná litografie 36/100
81 x 55 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
barevná litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: PD A. Lamr
olej, tuš, plátno
19 x 25 cm
Signatura: UD A. Lamr 79, na rubu na blindrámu L. A. 79
barevná litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: PD A. Lamr
barevná litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: UD A. Lamr
barevná litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: UD A. Lamr
barevná litografie, autorský tisk
27 x 20,5 cm
Signatura: PD A. Lamr
barevná litografie 65/48a
33 x 32,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 91
glazovaná pálená hlína
v. 40 cm
Signatura: sign. dole A. Lamr 92
barevná litografie 88/100
54 x 70 cm
Signatura: PD A. Lamr 92
barevná litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: UD A. Lamr
2 x barevná litografie
20,5 x 14,5 / 20,5 x 14,5 cm
Signatura: 2 x UD A Lamr