1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 41/100
v 81 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
barevná litografie 28/100
v 70 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 91
akvarel, papír
v 57,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 95
akvarel, papír
v 59,5 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 98
akvarel, tužka, papír
v 42 ✕ š 57 cm
Signatura: UD A. Lamr 93
akvarel, tuš, papír
v 61,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 96
barevná litografie 8/100
v 81 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
barevná litografie 66/100
v 56,5 ✕ š 73 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
akryl, plátno
v 136,5 ✕ š 101,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 88, na rubu na blindrámu monogram A. L.
akvarel, papír
v 57,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 95
barevná litografie 41/100
v 81 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
barevná litografie 8/100
v 81 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 17