1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
akryl, karton
71 x 50 cm
Signatura: A. Lamr 79
akvarel, karton
20 x 30 cm
Signatura: A. Lamr 98 "Malé hrátky"
akryl, karton
58 x 41 cm
Signatura: A. Lamr 94
barevná litografie VIII/XX
35 x 25 cm
Signatura: A. Lamr 97 "Měňavka"
sítotisk
29 x 20 cm
Signatura: NU Lamr
akvarel, karton
28 x 20 cm
Signatura: DU A. Lamr 98