1943–2024
250
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 38/100
v 81 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
barevná litografie 67/100
v 56 ✕ š 73 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
barevná litografie 33/100
v 71 ✕ š 56 cm
Signatura: PD A. Lamr 91
barevná litografie 17/100
v 70 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 91
akryl, tuš, plátno
v 23 ✕ š 30 cm
Signatura: UD A. Lamr 80
plastika, glazovaná keramika
v 34 ✕ š 29,5 ✕ h 10 cm
Signatura: zespodu A. Lamr 87
barevná litografie 129/200
v 15 ✕ š 10,5 cm
Signatura: PD A. Lamr
barevná litografie 13/20
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD A. Lamr 83
akvarel, tuš, karton
v 33 ✕ š 45 cm
Signatura: UN A. Lamr 77
barevná litografie
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PN A. Lamr 83
barevná litografie 45/100
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD A. Lamr 83
akvarel, tuš, ruční papír
v 57,5 ✕ š 41 cm
Signatura: UD A. Lamr 92