1943–2024
247
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
barevná litografie
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PN A. Lamr 83
barevná litografie 45/100
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD A. Lamr 83
akvarel, tuš, ruční papír
v 57,5 ✕ š 41 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
akvarel, tuš, ruční papír
v 41,5 ✕ š 58,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 88
barevná litografie 42/100
v 81 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
barevná litografie 38/100
v 81 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
barevná litografie 29/55
v 70,5 ✕ š 53 cm
Signatura: PD A. Lamr 95
barevná litografie 31/60
v 72 ✕ š 53 cm
Signatura: PD A. Lamr 95
akvarel, ruční papír
v 55,5 ✕ š 73 cm
Signatura: UD A. Lamr 96
akvarel, karton
v 53 ✕ š 70 cm
Signatura: UN A. Lamr 94
barevná litografie 67/100
v 56 ✕ š 73 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
barevná litografie 33/100
v 71 ✕ š 56 cm
Signatura: PD A. Lamr 91