1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
barevná litografie, autorský tisk
27 x 20,5 cm
Signatura: PD A. Lamr
barevná litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: UD A. Lamr
2008
barevná litografie 5/30
36,5 x 55 cm
Signatura: UD A. Lamr 08
akvarel
23 x 30,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 96
2000
akvarel, ruční papír
43,5 x 30,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 00
kresba tuší, fixky
45 x 33 cm
Signatura: UN A. Lamr 75
barevná litografie 46/50
59 x 39,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 93
42 x 61 cm
Signatura: UN A. Lamr 75
49 x 38,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 72
barevná litografie 38/65
39,5 x 59 cm
Signatura: PD A. Lamr 94
barevná litografie 37/50
59 x 39,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 94
akvarel
23 x 31 cm
Signatura: UD A. Lamr 96