1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
kuličkové pero, barevné fixy
35,5 x 23 cm
kuličkové pero, barevné fixy
20 x 32 cm
kuličkové pero, barevné fixy
16 x 12,5 / 17 x 12,5 cm
kresba tužkou, barevné fixy
27 x 39 cm
akryl, barevné fixy
17 x 28 - 21 x 40 cm
Signatura: Aleš Lamr na plánu rozmístění panelů
barevná litografie x/xx
56 x 71 cm
Signatura: PD A. Lamr 92
barevná litografie 56/150
71 x 54 cm
Signatura: PD A. Lamr 84
akryl, plátno
30 x 24cm
Signatura: UD A. Lamr 98
barevná litografie x/xx
56 x 71 cm
Signatura: PD A. Lamr 92
barevná litografie 56/150
71 x 54 cm
Signatura: PD Lamr 84
litografie
29 x 19,5 cm
Signatura: Lamr
barevná litografie 56/150
70,5 x 54 cm
Signatura: Lamr 84