1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
litografie 190/200
14,7 x 10 cm
Signatura: A. Lamr 99
barevná litografie 33/50
71 x 54 cm
Signatura: A. Lamr 89
barevná litografie 51/65
73 x 55 cm
Signatura: A. Lamr 89
akryl, plátno
45,5 x 53,5 cm
Signatura: A. Lamr 91
litografie 188/200
13 x 9,5 cm
Signatura: A. Lamr 99
akryl, karton
71 x 50 cm
Signatura: A. Lamr 79