1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
akryl, tuš, plátno
25,5 x 20 cm
Signatura: UN A. Lamr 75
barevná litografie
29 x 19,5 cm
Signatura: UN Lamr
akryl, tuš, plátno
25,5 x 20 cm
Signatura: UN A. Lamr 75
barevná litografie 19/50
43 x 32,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 83
barevná litografie 16/20
35 x 25 cm
Signatura: PD A. Lamr 97
barevná litografie 48/50
59 x 40 cm
Signatura: PD A. Lamr 94
barevná litografie 25/60
48 x 64,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 92
barevná litografie 47/100
54,5 x 70,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 93
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: LD A. Lamr 72
2002
akryl, plátno
60,5 x 70 cm
Signatura: UD A. Lamr 02, na rubu na blindrámu A. L. 02
2007
akryl, plátno
48 x 72,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 07, na rubu A. L. 07
barevná litografie 16/20
35 x 25 cm
Signatura: PD A. Lamr 97