1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
barevná litografie x/xx
56 x 71 cm
Signatura: PD A. Lamr 92
barevná litografie 56/150
71 x 54 cm
Signatura: PD Lamr 84
litografie
29 x 19,5 cm
Signatura: Lamr
barevná litografie 56/150
70,5 x 54 cm
Signatura: Lamr 84
barevná litografie 56/60
70,5 x 56 cm
Signatura: A. Lamr 92
barevná litografie
55,5 x 70,5 cm
Signatura: A. Lamr 92
barevná litografie 37/55
55 x 70 cm
Signatura: sign. PD A. Lamr 89