1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
olej, lepenka
89 x 60 cm
Signatura: PD A. Lamr 70
kolorovaná dřevěná plastika
v. 93 cm
Signatura: vzadu A. Lamr 74
barevná litografie 19/50
43 x 32,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 83
akryl, plátno
91,5 x 115 cm
Signatura: UD A. Lamr 78
akvarel, karton
58 x 41,5 cm
Signatura: UN Lamr 83
akryl, tuš, plátno
25,5 x 20 cm
Signatura: UN A. Lamr 75