1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
2008
barevná litografie 18/30
35 x 55,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 08
2008
barevná litografie 14/30
36,5 x 55 cm
Signatura: PD A. Lamr 08
barevná litografie 7/65
39,5 x 59 cm
Signatura: PD A. Lamr 94
barevná litografie 48/50
59 x 40 cm
Signatura: PD A. Lamr 94
2009
barevná litografie 16/24
60,5 x 42,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 09
barevná litografie 14/60
59 x 40 cm
Signatura: PD A. Lamr 93
barevná litografie 28/50
65 x 48,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 94
barevná litografie 29/60
70,5 x 55 cm
Signatura: PD A. Lamr 94
2002
akryl, plátno
60,5 x 70 cm
Signatura: UD A. Lamr 02, A. L. 02 na rubu na blindrámu
barevná litografie 28/100
71 x 56 cm
Signatura: PD A. Lamr 91
barevná litografie 47/100
54,5 x 70,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 93
2007
akryl, plátno
48 x 72,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 07, na rubu A. L. 07