1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 67/100
v 56 ✕ š 73 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
barevná litografie 33/100
v 71 ✕ š 56 cm
Signatura: PD A. Lamr 91
barevná litografie 17/100
v 70 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 91
akvarel, tuš, papír
v 61,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 96
akvarel, ruční papír
v 57,5 ✕ š 41 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
akvarel, ruční papír
v 41 ✕ š 57,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
akvarel, ruční papír
v 31 ✕ š 23 cm
Signatura: UD A. lamr 92
akvarel, ruční papír
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogarm A. L. 92
akvarel, tužka, ruční papír
v 20,5 ✕ š 30,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
akvarel, tužka, ruční papír
v 20 ✕ š 30 cm
Signatura: UD A. Lamr 92
akvarel, tuš, papír
v 61,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 96
akvarel, papír
v 57,5 ✕ š 41,5 cm
Signatura: UN A. Lamr 95