1943–2024
248
150 %
309 333 Kč
4 270 Kč
600 000 Kč
barevná litografie 8/100
v 81 ✕ š 55,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
akvarel, tužka, papír
v 42 ✕ š 57 cm
Signatura: UD A. Lamr 93
akvarel, papír
v 59,5 ✕ š 42 cm
Signatura: UD A. Lamr 98
barevná litografie 28/100
v 70 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD A. Lamr 91
barevná litografie 66/100
v 56,5 ✕ š 73 cm
Signatura: PD A. Lamr 17
akvarel, tuš, papír
v 61,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 96
barevná litografie 33/70
v 70 ✕ š 54 cm
Signatura: PD A. Lamr 95
ofset 61/150
v 29 ✕ š 29 cm
Signatura: UD A. Lamr
akvarel, ruční papír
v 42 ✕ š 28,5 cm
Signatura: UD A. Lamr 97
akvarel, ruční papír
v 43 ✕ š 30 cm
Signatura: UD A. Lamr 99
akryl, ruční papír
v 61,5 ✕ š 42,5 cm
Signatura: UD Lamr 95
10 x kresba fixami
36 x 28 / 16,5 x 28,5 cm
Signatura: 1 x PN 1982 / Aleš Lamr