olej, tempera, karton
50 x 68 cm
Signatura: sign. PD K. Linhart 59
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kombinovaná technika, akryl, plátno
63 x 108 cm
Signatura: sign. na rubu Dokoupil 2001
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
100 x 66 cm
Signatura: LD Samo 46
akvarel, karton
27 x 31 cm (výřez)
Signatura: PD Jaroslav Šetelík
olej, plátno
90 x 100 cm
Signatura: PD Schadt
olej, lepenka
43 x 51 cm
Signatura: LD nečitelná
olej, plátno
49 x 60 cm
Signatura: PN M. Šnajdr 1. - 29. 11. 84