1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
kol. r. 1905
olej, karton, lepenka
70,5 x 47 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 56 000 Kč |
olej, plátno
93 x 73,5 cm
Signatura: sign. LU T. F. Šimon, na rubu T. F. Šimon 1930
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
barevná akvatinta
45 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku T.F.Š.
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
barevný lept, č. 45
26,5 x 31,5 cm
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
32 x 34 cm
Signatura: sign. PD T.F.Šimon
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, lepenka
22 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD T.F.Šimon
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
65 x 92 cm
Signatura: sign. LD T.F.Šimon
Vyvolávací cena: | 165 000 Kč |
barevný lept, č. 203
30,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD T.F.Šimon
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
barevný lept č. 157
28,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD T.F.Šimon
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
barevná litografie
31 x 30 cm
Signatura: sign. PD T.F.Šimon
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
34,5 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD T.F. Šimon
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
34 x 30 cm
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |