1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
olej, plátno
66 x 82 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, T. F. Šimon, 1940 na rubu
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
43,8 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, LD autorské razítko, monogram TFŠ 1927 v tisku
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
84 x 98,5 cm
Signatura: sign. LD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
barevné vernic mou s akvatintou 124/310
33 x 38 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v desce
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, sololit
27 x 22,5 cm
Signatura: LD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
35 x 43 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko s č. 154, monogram TFŠ s datací 1927 v desce
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
43,5 x 33 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD autorské razítko s č. 189, UD monogram TFŠ v desce
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |