1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
olej, plátno
75 x 94,5 cm
Signatura: sign. LD T. F. Šimon, na rubu na blindrámu T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
barevný lept č. 158
43,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, LD autorské razítko
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1903
olej, plátno
95 x 110 cm
Signatura: sign. PD F. Šimon 1903
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
43,5 x 33,5 cm
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
100 x 85,5 cm
Signatura: sign. LD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |