1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1904
barevná litografie
20,5 x 32,5 cm
Signatura: sign. PD F Šimon Paris 1904
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1904
olej, plátno, lepenka
46,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD F. Š. 1904
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
barevná akvatinta
45 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku T.F.Š.
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kol. r. 1905
olej, karton, lepenka
70,5 x 47 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 56 000 Kč |
olej, plátno
93 x 73,5 cm
Signatura: sign. LU T. F. Šimon, na rubu T. F. Šimon 1930
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |