1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
kolorovaná akvatinta
35,5 x 43 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, LD autorské razítko č. 128
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1909
barevný lept s akvatintou
30 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ a datace 1909 v desce
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |