1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1902
olej, malířská lepenka
36 x 28 cm
Signatura: sign. LD T. F. Š. 902.
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1914
olej, plátno
57,5 x 74 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon 1914
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1909
barevný lept, č. 4
30 x 30,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon 09, UD monogram s datací 1909 v tisku, LD autorské razítko
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |