1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
40,5 x 25 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku TFŠ
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
lept, č. 126
30,5 x 37 cm
barevný lept s akvatintou
32 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, LD číslo 103
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
kolem r. 1925
barevný lept s akvatintou
38,5 x 32 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, LD číslo 24
barevný lept s akvatintou
34 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, LD číslo 112
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
barevný lept s akvatintou
32,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku T.F.Š
olej, plátno
51,5 x 39 cm
Signatura: sign. LD monogram TFŠ
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
barevný lept s akvatintou, č. 89
38 x 32 cm
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |