1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, na rubu T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1909
barevný lept s akvatintou
30 x 30 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon 09, UD monogram 1909 v desce, LD autorské razítko
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1910
barevný pastel, karton
34 x 44 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram 1910
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
73 x 85,5 cm
Signatura: sign. UD monogramem ŠTF
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |