1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
kol. r. 1895
olej, lepenka
26 x 16,5 cm
Signatura: sign. monogramem TFŠ
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1903
olej, lepenka
23 x 28 cm
Signatura: sign. PD F. Šimon 1903
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
29,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD T.F. Šimon
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
II. série 10 barevných leptů
17,8 x 20 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |