1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
olej, lepenka
27 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD T. F. Šimon 1936
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
55 x 46 cm
Signatura: sign. LD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
olej, plátno
100 x 73,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |