1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
olej, lepenka
28 x 23 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
35,5 x 43 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, monogram v desce
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
cca 1900
42 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD monogram, monogram v desce
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1905
1 x barevný lept, 4 x lept
27 x 17,5 / 19,5 x 12 cm
Signatura: sign. PD T.F. Šimon Paris 05
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
barevný lept s akvatintou
27 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku TFŠ
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
1911
barevný lept s akvatintou
31,5 x 41,5 cm
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
barevný lept s akvatintou
43,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku TFŠ 189
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
barevný lept s akvatintou
30 x 37 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku TFŠ 100