1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
lept, č. 16
25 x 18 cm
Signatura: sign. PD T.F. Šimon, v tisku TFS
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
akvatinta
30 x 37 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku TFŠ
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
72 x 100 cm
Signatura: sign. LD T. F. Šimon 1938
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
akvatinta, č. 146
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
barevný lept s akvatintou
36 x 43 cm
Signatura: sign. PD T.F. Šimon, v tisku TFS 1927
25,5 x 24 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku značeno TFŠ
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olej, plátno
37 x 45 cm
Signatura: sign. LD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
barevný lept, č. 103
28 x 31 cm
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
komb. technika, kvaš, barevný pastel
37 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, LD L´estacade, TFŠ
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
44 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku značeno TFŠ 1927, č. 144
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
44 x 32,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku zančeno TFŠ, č. 32
barevný lept č. 139
32,5 x 36 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |