1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1922
barevný lept č. 61
32 x 39 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
1921
barevný lept č. 66
31 x 30 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
barevné vernis mou, akvatinta 273/350
32 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ v tisku
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
barevný lept č. 236
29,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v desce
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
barevný lept 13/250
28 x 28 cm
1915
barevný lept 189/200
30 x 31 cm
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
1924
barevný lept č. 44
29,5 x 39,5
1924
barevný lept č. 62
31,5 x 45 cm
1922
barevný lept č. 27
29 x 37 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, PN monogram TFŠ v desce