1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
olej, lepenka
26,5 x 21 cm
Signatura: sign. LD autorským razítkem
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
80 x 110 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, na rubu T. F. Šimon 1936.
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |