1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1922
10 x barevný lept, papír
10 ks 13 x 14 cm
Signatura: 9 x PD T. F. Šimon, 9 x LD autorské razítko, 10 x monogram v desce
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
olej na plátně
73 x 93 cm
Signatura: signováno PD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |