1877–1942
852
144 %
210 000 Kč
2 487 Kč
900 000 Kč
v 13,5 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 17,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram TFŠ v tisku
barevná akvatinta, tisk č. 228
v 35,5 ✕ š 27 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko
1910
35 x 44 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku TFŠ 1910
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
barevný lept č. 139
32,5 x 36 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
55 x 46 cm
Signatura: sign. LD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
olej, lepenka
27 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD T. F. Šimon 1936
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
100 x 73,5 cm
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
kol. r. 1895
olej, lepenka
26 x 16,5 cm
Signatura: sign. monogramem TFŠ
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
II. série 10 barevných leptů
17,8 x 20 cm
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
1903
olej, lepenka
23 x 28 cm
Signatura: sign. PD F. Šimon 1903
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
29,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD T.F. Šimon
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
1916
barevný lept s akvatintou č. 288
42 x 54 cm
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
1904
olej, plátno, lepenka
46,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD F. Š. 1904
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1904
barevná litografie
20,5 x 32,5 cm
Signatura: sign. PD F Šimon Paris 1904
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |