1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
olej, lepenka
30 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
Vyvolávací cena: | 14 500 Kč |
olej, lepenka
35 x 22 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, překližka
18 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 43
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |