1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
olej, sololit
30 x 21 cm
Signatura: sign. PN F. Gross 84
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, sololit
51,5 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu F. Gross 1967
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |