1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
kresba pastelem, karton
22,5 x 17 cm
Signatura: sign. PD Fr. Gr 40
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, sololit
30 x 25 cm
Signatura: sign. PN F. Gross 76
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
uhel, akvarel, karton
45 x 31 cm
Signatura: sign. PN F. Gross 41
Vyvolávací cena: | 13 500 Kč |