1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
1932 - 1939
olej, karton
22,5 x 30 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Gross 32 - 39
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
olej na lepence
64 x 45 cm
Signatura: signováno a datováno PD F. Gross 45
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |