1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
olej, plátno, lepenka
60 x 50 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 65
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
60. léta 20. s
olej, sololit
36 x 50 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kombinovaná technika, tuš, akvarel
40 x 29 cm
Signatura: sign. PD F Gross 70
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
1933/1943/1943
akvarel, pastel / litografie / pastel
13 x 10/12,5 x 18/7 x 6,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 33, PD F. Gross 43, PD F. Gross 43
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, sololit
33 x 45 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |