1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
kresba tužkou, karton
20 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 43
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
komb. technika, akvarel, pastel, papír
21,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 44
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
akvarel, tužka, karton
21 x 29 cm
Signatura: sign. LD F. Gross 45
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, sololit
40 x 49 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 76
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
monotyp
18,5 x 14,8 cm
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |