1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
olej, sololit
v 33,5 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD Gross 73, na rubu 1973 F. Gross
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, karton na sololitu
v 26 ✕ š 34 cm
Signatura: PD F. Gross 49
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kombinovaná technika, pastel, akvarel, karton
v 28 ✕ š 21 cm
Signatura: LN F. Gross 47
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
barevný pastel, akvarel, karton
v 35 ✕ š 26 cm
Signatura: PD F. Gross, PN 20. 4. 72
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, sololit
v 40,5 ✕ š 34 cm
Signatura: PD F. Gross, na rubu F. Gross /1969
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, malířská lepenka
v 36,5 ✕ š 46 cm
Signatura: LD Fr. Gross 41
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej, sololit
v 92,5 ✕ š 122,5 cm
Signatura: PD F. Gross 83
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, sololit
75 x 53 cm
Signatura: sign. DU F. Gross 64
17 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 45
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, sololit
39 x 32 cm
Signatura: sign. PD Fr. Gross
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, sololit
50 x 43 cm
Signatura: sign. PD Gross 71
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
1932 - 1939
olej, karton
22,5 x 30 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Gross 32 - 39
Vyvolávací cena: | 0 Kč |