1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
olej, lepenka
18 x 22,5 cm
Signatura: sign. na rubu F. Gross 1943
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, pastel, tužka, karto
24,5 x 34 cm (výřez)
Signatura: sign. PD F. Gross, PN 12. 1. 72
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
31,5 x 25 cm
Signatura: sign. PD Gross
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |