1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
olej, sololit
60 x 60 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 62
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, sololit
75 x 52 cm
Signatura: sign. UD F Gross 64
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, sololit
41 x 41 cm
Signatura: sign. na rubu F. Gross
olej, sololit
53 x 76 cm
Signatura: sign. PN F. Gross 70, na rubu F. Gross 1970