1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
olej, sololit
41 x 54 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, sololit
60 x 60 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 62
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, sololit
49 x 69 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 66
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |