1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
17 x 33,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 45
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, sololit
50 x 43 cm
Signatura: sign. PD Gross 71
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, sololit
39 x 32 cm
Signatura: sign. PD Fr. Gross
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |