1909–1985
394
135 %
135 500 Kč
2 378 Kč
360 000 Kč
olej, sololit
36 x 41 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, sololit
23 x 61 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 61
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej na lepence
66 x 54 cm
Signatura: signováno vlevo dole F. Gross 47
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
3 x suchá jehla, akvarel 8/27, 19/27, 8/27
7,5 x 6 cm (3 ks)
Signatura: 3 x PD F. Gross 44
Vyvolávací cena: | 11 500 Kč |
60. léta 20. století
olej, sololit
51 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1965 - 1970
olej, sololit
22 x 54 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
60. léta 20. století
38 x 29 cm
Signatura: sign. PD F. Gross